watermark logo

Sonunda bunu da yaptık: Nişantaşı Üniversitesi inceleme!

35,675 Views
mustafa
mustafa
01 Aug 2019

#Üniversite #NişantaşıÜniversitesi #inceleme

Hediye için yapmanız gerekenler: https://youtu.be/kGbXg1Ag2Bc

https://shiftdelete.net/bu-kez....-nisantasi-universit

Üniversite tercih dönemi geldi. Birçok aday da haliyle üniversiteleri araştırmaya başladı. Biz de bu videomuzda sizler için akıllı telefon, bilgisayar ya da herhangi bir teknolojik ürünü incelemiyoruz. Bunlar yerine üniversite inceliyoruz. İşte Nişantaşı Üniversitesi inceleme videomuzla karşınızdayız. Videomuzda üniversitenin imkanlarına yakından bakabilir, yazımızda Nişantaşı Üniversitesi nerede? Sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Üniversite inceliyoruz: Nişantaşı Üniversitesi

Nişantaşı Üniversitesi, genel olarak bakıldığında yenilikçi ve öğrencilerine değer veren ekosistemiyle dikkat çekiyor. İçerisinde birçok laboratuvar, stüdyo ve atölyenin bulunduğu üniversite kampüsü, öğrencilerine akademik imkanların yanı sıra sosyal imkanları da sunmayı başarıyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler...

Üniversiteye girişimizde bizleri akıllı bir robot karşılıyor. Takipçimiz olduğunu öğrendiğimiz robotu selamlayarak okul turuna başlıyoruz. Şu anda tercih dönemi olduğundan dolayı kampüste birçok adayın, öğrencinin ve öğretim üyesinin yer aldığını görüyoruz. Tercih döneminde adaylara Nişantaşı Üniversitesi öğrencilerinin eşlik etmesi de dikkat çeken detaylardan biri oluyor.

Ayrıca gezerken okul içerisinde bazı özel şirketlerin ofis açtığını görüyoruz. Bu da üniversite öğrencilerin, gerek staj gerekse staj dönemi sonrasında iş bulmakta zorluk çekmeyeceği anlamına geliyor. Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamalara göre bu şirketler, öğrencileri yetiştirip mezun ettikten sonra da kendi bünyesinde çalıştırmaya devam edecek.

Ziyaret ettiğimiz ve en keyif aldığımız yerlerden biri 3D yazıcı atölyesi oluyor. Ülkemizde seçkin okullarda gördüğümüz bu atölyede öğrenciler 3D yazıcı ile yeni ürünler geliştirebiliyor. Bu sayede uygulamalı olarak 3 boyutlu modelleme teknolojilerini de öğrenmiş oluyorlar.

Bunun yanı sıra okulda mesleki mekanların yanında market, kişisel bakım mağazası, banka ve teknoloji mağazası gibi mekanlar da yer alıyor. Bu mağazalarda kadınlar için makyaj deneyim laboratuvarı, teknoloji severler için drone deneyim laboratuvarı da yer alıyor. Böylece mağazalar daha işlevsel olarak kullanılabiliyor.

Nişantaşı Üniversitesi nerede?

Nişantaşı Üniversitesi'nin Maslak 1453 NeoTech, Osmanbey ve Sadabad olmak üzere üç farklı kampüsü bulunuyor. Bu da Nişantaşı Üniversitesi nerede? Sorusunun aslında üç cevabı var anlamına geliyor. Farklı bölümlerin yer aldığı kampüsler farklı lokasyonlarda bulunuyor. Maslak 1453 NeoTech Kampüsü, isminden de anlaşılacağı gibi Maslak'ta konumlanırken; Osmanbey Kampüsü, Şişli Ergenekon Caddesi üzerinde yer alıyor. Son olarak Sadabad Kampüsü ise Eyüp'te yer alıyor.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Show more

Up next0 Comments Sort By

No comments found

Facebook Comments