watermark logo

O Tabakları Nereden Alıyorum? - Dekorasyon Mağazası Geziyoruz

3,464 Views
mustafa
mustafa
01 Aug 2019

Ev dekorasyonu ve ev/mutfak eşyası alışverişinden hoşlananları gezmeye doyum olmayan bir mağazaya götürüyorum bugün. Aynı zamanda yıllardır sorduğunuz o tabaklar nereden? sorusunun kısmi cevabını da vermiş oluyorum. Hepsini buradan almıyorum. Öyle bugün gideyim de tabak alayım gibi bir alışkanlığım yok. Dolaşmaya çıktığımda beğendiğim bir şey olursa, nereden olduğu fark etmeksizin, alıyorum. Çok ünlü bir dekorasyon mağazası da olur, yol kenarına kurulmuş bir işporta tezgahı da olur.

Yurt dışına giden pek çok kişi alışveriş için kıyafet ve ayakkabı mağazalarını gezerken ben mutfak ürünleri dekorasyon mağazalarını gezerim. Onlar kıyafet alıp gelirken ben sırtımda tabak çanak taşırım. Bırakın da herkesten değişik tabaklarım olsun bir zahmet:)

Umarım videoyu beğenirsiniz. Buraya kadar gelmişken beğen tuşuna basmayı, kanalıma abone değilseniz abone olmayı unutmayın.

*************************

Yeni videolarımı kaçırmamak için İspanya'dan Merhaba kanalıma abone olmayı unutmayın; https://www.youtube.com/channe....l/UCtEk_2xH7fdaVjClO

Ayrıca beğen tuşuna basarak ve yorum bırakarak destek olursanız çok mutlu olurum.

Show more

Up next0 Comments Sort By

No comments found

Facebook Comments